Skip to main content

Варіанти брендування рюкзаків

Для виготовлення вашого корпоративного мерчу ми пропонуємо набір варіантів брендування наших рюкзаків, які будуть використовуватися щодня і слугуватимуть роками

Для корпоративних замовників!

Під брендом GUD ми розробляємо та виготовляємо найміцніші та найпрактичніші повсякденні рюкзаки на ринку.

Рюкзак із брендингом вашої компанії є бажаним подарунком для ваших співробітників і партнерів, яким вони дійсно будуть користуватися роками. В кожному рюкзаку GUD є захищений відсік для ноутбука і окремі кишені для організації необхідних речей.

Якщо ви шукаєте надійний рюкзак, який представлятиме ваш бренд і відповідатиме вимогам вашого ділового стилю життя, зверніть увагу на GUD.

Наші рюкзаки створені з урахуванням як стилю, так і функціональності, що робить їх ідеальним вибором для професіоналів у дорозі. Виготовлені з перевірених роками матеріалів, наші рюкзаки створені для того, щоб служити роками навіть при щоденному використанні.

На конференції, на діловій зустрічі або ж просто в дорозі на роботу, рюкзак GUD допоможуть мати при собі усі необхідні речі і ноутбук.

Напишіть нам більш детальну інформацію про ваше корпоративне замовлення і ми допоможемо вам обрати найкраще рішення.

GUD for Ajax

Ваш логотип на рюкзаках

Ми пропонуємо можливість брендувати наші рюкзаки у вашому корпоративному стилі, використовуючи різні способи нанесення лого, що створить унікальний і професійний вигляд, який буде представляти вашу компанію. Ми допоможемо вам вибрати модель рюкзака, яка відповідає вашим потребам і естетиці.

На кожному етапі процесу ми гарантуємо найвищу якість виготовлення та увагу до деталей. Ми використовуємо високоякісні матеріали та передові технології друку, щоб гарантувати, що ваш логотип буде надрукований якісно і достатньо довговічно, щоб протистояти щоденному зносу.

Branded keystrap

Брендована ключниця

Цікавою деталлю до загального брендування буде наша знімна ключниця з металевим кільцем або карабіном. Цей аксесуар ми можемо надрукувати зі 100% точністю до фірмового стилю вашої компанії. Ви можете прикріпити його до рюкзака або прикріпити до ключів, щоб він звисав з кишені.

Monobank identity patches

Нашивки із айдентикою компанії

Вишиті нашивки на липучках допоможуть продемонструвати вашу компанію в цікавий, індивідуальний спосіб. Ви можете обирати з широкого спектру форм, розмірів та кольорів, що дозволяє створити нашивку, яка ідеально представляє цінності вашої компанії. Наш дизайнер буде тісно співпрацювати з вами, щоб переконатися, що дизайн вашої нашивки ідеальний, перш ніж ми перейдемо до виробництва. Після того, як ви затвердите дизайн, ми створимо зразок нашивки для вашого схвалення перед початком виробництва тиражу.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ, ЩОБ МИ МОГЛИ РОЗПОЧАТИ РОБОТУ НАД ВАШИМ КОРПОРАТИВНИМ ПРОЕКТОМ