Skip to main content

GUD - це найміцніші повсякденні рюкзаки

Створено в Україні

Доставляємо по всьому світу.

Впродовж 10 років ми виготовляємо рюкзаки GUD на власній фабриці в Києві. Ми розробляємо наші вироби з нуля вручну і використовуємо найміцніші матеріали у виробництві. Ми дбаємо про кожен шов, кожен зріз і кожну деталь. Ми використовуємо високоякісне швейне обладнання і досвід, щоб створювати вироби, які витримають випробування часом. Ми пишаємося тим, що ствоюємо продукт світового рівня разом в Україні.

GUD in NYC
GUD in Kyiv
GUD in Berlin

GUD – бренд повсякденних міських рюкзаків, заснований у Києві 1 травня 2012 року. Ми виробляємо найміцніші і найбільш функціональні рюкзаки, які коли-небудь у вас були, для ваших щоденних пригод.

Наша місія – створювати надзвичайно витривалі і високоякісні міські сумки і рюкзаки, з лаконічним дизайном і повсякденною практичністю.

GUD – це ваш мобільний офіс, ваші заняття спортом, ваша подорож або ж просто щоденні пригоди в місті.

GUD for Everyday Adventures

#gudbags 

Наші корпоративні замовники і проекти

Ми маємо великий досвід роботи з провідними міжнародними та українськими компаніями та брендами.

Розмістивши ваш логотип на наших впізнаваних рюкзаках, ми допоможемо вам представити вашу компанію в найбільш унікальний спосіб. Наша команда надає індивідуальну допомогу та супроводжує проект на всіх етапах від виробництва до логістики.

Ми завжди прагнемо отримати найкращий результат, яким можна пишатися.

Наша місія

Для кожного корпоративного замовлення ми використовуємо те саме важке промислове обладнання, міцні нитки та майстерність, якими відомі та рекомендовані сумки GUD. Ми відповідаємо за якість нашої продукції і гарантуємо її первинному власнику відсутність дефектних матеріалів та виробничих дефектів протягом двох років.

Наша місія – створювати надзвичайно витривалі і високоякісні міські сумки і рюкзаки, з лаконічним дизайном і повсякденною практичністю.

Чому обирають GUD

Ми є експертами в розробці надзвичайно міцних повсякденних рюкзаків, захищених від погодних умов. Рюкзаки GUD сконструйовані з урахуванням повсякденної практичності, мають багато організаційних відділень, у виробництві ми використовуємо надміцні нейлонові тканини з поліуретановим покриттям, термопластичні витривалі пряжки та блискавки з посиленою тканинною основою.

Напишіть нам, щоб почати роботу над вашим корпоративним замовленням
    мінімальне замовлення 20 одиниць